Wyniki XIX
BIEGU BŁĘKITNA WSTĘGA KAMIENNEJ 2014
Skarżysko-Kamienna 21.05.2014
Przedszkola
(100m)
1.Kinga
Jankowska
2.Milan Tuśnio
3.Aleksandra Boros
4.Katarzyna Zarzycka
5.Michał Stąpor
6.Mateusz Nowak
Klasy I-II
dziewczęta , szkoły podstawowe (200m)
1.Oliwa Dudek - SP8
2.Katarzyna Brzózka - SP13
3. Maria Skrzypowska - SP5
4. Łucja
Borej – SP 7
5. Amelia
Mazurkiewicz – SP 9
6. Julia
Pietrusiewicz – SP 5
Klasy I-II chłopcy, szkoły podstawowe (200m)
1.Wiktor Pluta - SP7
2.Alan Katerżawa - SP3
3.Brajan Sykulski - SP7
4. Tomasz
Dekarczy – SP 7
5. Kordian
Piętek – SP 3
6. Kornel
Chmielewski – SP 7
Klasy III - IV dziewczęta , szkoły podstawowe (200m)
1.Julia Burys - SP2
2.Marta Jędrys - SP2
3.Angelika Stępniewska - LKB Rudnik
4. Patrycja
Bilska – LKB Rudnik
5. Agata
Mysior – SP 9
6. Natalia
Mosiołek – SP 7
Klasy III - IV chłopcy, szkoły podstawowe (200m)
1.Mateusz Berus - SP7
2.Mateusz Kocia - SP3
3.Filip Sikora - SP2
4. Mateusz
Mamla – SP 7
5. Maciej
Bilski – LKB Rudnik
6. Rafał
Czarnecki – SP 4
Klasy V - VI dziewczęta , szkoły podstawowe (800m)
1.Kamila Jedlińska - SP7
2.Anna Piętak - SP8
3.Ala Gadecka - SP3
4. Natalia
Stobiecka – SP 8
5. Zeynep
Yilmaz – SP *
6. Weronika
Rokita – SP *
Klasy V - VI chłopcy, szkoły podstawowe (1000m)
1.Szymon Szymański - SP8
2.Kacper Miernik - SP8
3.Jakub Łubek - SP8
4. Patryk
Nowak – SP 5
5. Damian
Karpeta – SP 8
6. Damian
Andrejas – SP 7
Klasy I - III dziewczęta, gimnazjum (800m)
1.Patrycja Wiśnos - Rudnik
2.Zuzanna Dąbrowska - Gim.2 Skarżysko
3.Sandra Chojnacka - Gim.3 Skarżysko
4. Róża
Tokarska – Gim.3 Skarżysko
5. Paulina
Pochwała - Gim.3 Skarżysko
6. Roksana
Dargiel - Gim.3 Skarżysko
Klasy I - III chłopcy, gimnazjum (1000m)
1.Karol Świtowski - ZSP Nr 4
2.Patryk Gula - ZSP Nr 4
3.Mariusz Grzejszczyk - Gim.1 Skarżysko
4. Michał
Maszczyk Gim.2 Skarżysko
5.
Aleksander Skurski - Gim.2 Skarżysko
6. Łukasz
Śmieszek - Gim. Awans
Open - Kobiety (1000m)
1.Maja Dijoniziak - LKB Rudnik
2.Sylwia Stępniewska - LKB Rudnik
3.Wiktoria Nowak - LKB Rudnik
Open - Mężczyźni (2000m)
1.Szymon Dudek - LKB Rudnik
2.Sylwester Dudek - LKB Rudnik
3.Maciej Adamczyk - I LO Skarżysko
4. Dawid
Pałys – Awans
5. Łukasz
Sieczka
6. Ryszard
Kołodziej – WTZ
Klasyfikacja drużynowa
- Szkoła Podstawowa nr 8 – 51 pkt.
- Szkoła Podstawowa nr 7 – 49 pkt.
- Szkoła Podstawowa nr 3 – 26 pkt.
|